O NAS

Nasza współpraca z Państwem może opierać się na zasadzie „outsourcingu”. Celem naszej firmy jest wszechstronne wspieranie Pracodawców w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej.

W ramach stałej współpracy sporządzana jest raz w miesiącu darmowa ocena ryzyka zawodowego. Zapewniamy wszystkie niezbędne instrukcje bhp i instrukcje stanowiskowe przy każdym stanowisku pracy. Prowadzimy całość niezbędnej dokumentacji wymaganej przepisami prawa. Posiadamy własne materiały dydaktyczno – szkoleniowe.

Po podpisaniu umowy o świadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, otrzymują Państwo kompleksową usługę. To wszystko w jednej stałej miesięcznej opłacie.

Dzięki nawiązaniu stałej współpracy z firmą PERFEX s.c mają Państwo gwarancję redukcji kosztów, dzięki dostosowaniu pakietu usług do indywidualnych potrzeb każdego Pracodawcy. Nie zaskoczy Państwa żadna zmiana przepisów, ponieważ to my czuwamy nad tym, aby w Państwa firmie było wszystko w jak najlepszym porządku.

Jesteśmy „elastyczni” jeśli chodzi o ceny za proponowane usługi – każdy klient traktowany jest indywidualnie, a zakres oferowanych usług dobierany jest optymalnie do specyfiki danej firmy oraz ilości zatrudnionych pracowników. Stałym klientom oferujemy zniżki na usługi dodatkowe.

Gwarantujemy, że nasze profesjonalne usługi bhp są najtańsze i najbardziej przyjazne, o czym proszę przekonać się osobiście kontaktując się z nami telefonicznie lub za pomocą prostego formularza bezpośrednio z naszej strony. To my oddzwonimy do Państwa.

Nasze nowoczesne systemy szkoleń bhp opracowane na podstawie najnowszych przepisów i zarządzeń, są przeznaczone dla wszystkich osób, począwszy od robotników z każdej branży po pracowników administracji, kadry kierowniczej i pracodawców.

Zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty, druki oraz instrukcje bhp.

Zaletą naszej firmy jest możliwość powierzenia nam funkcji reprezentowania firmy przed urzędami, inspekcjami, organami kontrolnymi Państwowej Inspekcji Pracy oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Zapewniamy, że z naszej obsługi bhp będą Państwo zadowoleni.

MASZ PYTANIA? NIE CZEKAJ, NAPISZ!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości