ZAOSZCZĘDŹ - ZOBACZ PROMOCJE!
REALIZACJA ZAMÓWIENIA W 24H
NAJLEPSZE CENY
O FIRMIE


Jesteśmy firmą lokalną, z siedzibą na ul. Morskiej 3 w Nowym Dworze Gdańskim zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem papierniczo biurowym. Na rynku działamy od 2004 roku zaopatrując wiele dużych jak i mniejszych firm na terenie całego powiatu i okolic, a dzięki Państwu zaufaniu możemy w dalszym ciągu się rozwijać i być do Waszej dyspozycji.

W hurtowni mogą zaopatrywać się także detaliści, którym również oferujemy swoją fachową pomoc.
W przeciwieństwie do innych firm nasza nie jest w żaden sposób ograniczona tzw. katalogiem. Jest on jedynie narzędziem pomocniczym
dla klienta przy wyborze produktu, który jest mu w danej chwili potrzebny. Nie jesteśmy w żaden sposób związani umową partnerską co umożliwia nam współpracę wyłącznie u wiodących producentów i importerów z pominięciem pośrednictwa co skutkuje niskimi cenami jakie staramy się dla Państwa utrzymać.

Jesteśmy w stanie realizować zamówienia klientów wykraczające daleko poza Nasz asortyment. Nasza firma ogromny nacisk stawia na dobrą i miłą obsługę. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta dlatego nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie produktów wątpliwej jakości. Nie dopuszczamy do sytuacji, w których klient dostaje inny towar niż ten, który zamówił. Zamówienia są realizowane najpóźniej w ciągu 24h z dostawą do klienta GRATIS.

Świadczymy usługi KSERO czarne i kolorowe, FAX, drukowanie prac, wizytówek, dyplomów.
Realizujemy również zamówienia na wszelkiego rodzaju materiały reklamowe jak nadruki na długopisach kubkach ubraniach banerach reklamowych i flagach.

Można także u na oprawić prace dyplomowa czy magisterską w twardą lub miekką okładkę.

Od 2005 roku jest możliwość u Nas wyrobienia pieczątki, a dzięki nowoczesnym maszynom jej wykonanie nie zajmuje nam dłużej niż 15min.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne do gastronomii jak na przykład opakowania jednorazowe papierowe i plastikowe.

Nasz asortyment liczy ponad 6tys artykułów nie sposób wszystkiego wymienić dlatego zapraszamy do naszej hurtowni.


orologi replica svizzerifodboldtrøjer tilbudFutbalový DresFotbalové Dresy DětskéBilliga fotbollskläderfussballtrikots günstigMaillot de foot acheterTanie stroje piłkarskieBillige fotballdrakter